Pracownia Projektowa "CHEFEREN-ARCH"

Biuro Obsługi Klienta

44 - 238 Leszczyny ul. Ligonia 2

tel/fax: 0048/32/42-717-46  kom: 602-593-103

e-mail: cheferen@wp.pl

www.cheferen-projekty-architektura.manifo.com

JAK SIĘ Z NAMI UMAWIAĆ?

Nasze Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8,00 do 15,00.


Dla zapracowanych klientów istnieje możliwość umówienia się w godzinach popołudniowych po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu spotkania.


 Telefon i fax 0048/32/42-717/46 działa w godzinach pracy biura.

Telefon komórkowy 602-593-103 dostępny jest o każdej porze.


Jak wspominaliśmy wcześniej, współpracujemy również z klientami zza granicy, a dla nich najwygodniejszą formą komunikacji jest poczta e-mail i przekazywanie nam informacji tą drogą na nasz adres cheferen@wp.pl.


Poczta wirtualna ma swoje dobre strony, ponieważ możemy podczas pracy z klientem przesyłać mu rysunki koncepcyjne do obejrzenia i zatwierdzenia.

Klient pracuje razem z nami!!! Może wprowadzać własne pomysły i przemyślenia, co daje mu poczucie pewności, że projekt finalny zgodny jest z jego oczekiwaniami.


Niezwykle cenne są dla nas rysunki własne klientów, ponieważ pokazują nam ich marzenia. Nie trzeba się wstydzić własnych, czasem nieporadnych graficznych zapisów, wręcz przeciwnie, trzeba mieć świadomość, że są one bardzo ważne!

Jak wiadomo nie zawsze słowo przekaże to, co ujawni rysunek!ZAPRASZAMY ZATEM SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ PRACOWNIĄ.


ZAPEWNIAMY FACHOWĄ OBSŁUGĘ I POMOC W TRAKCIE POWSTAWANIA PROJEKTU I JEGO PÓŹNIEJSZEJ REALIZACJI.


PRACUJ Z NAMI, NIE MĘCZ SIĘ Z INNYMI!

Kreator www - przetestuj za darmo